مقالات

اسب دوانی در آپارتمان

اسب‌دوانی در آپارتمان

قدیم‌ترها که خانه‌ها بزرگ و حیاط دار بودند، آدم هر غلطی که دل خودش و خانواده‌اش می‌خواست در خانه‌اش انجام می‌داد و درنهایت هم با جمله «چاردیواری، اختیاری» درب حیاط را محکم می‌کوبیدیم. اگر هم همسایه‌ای خیلی اذیت می‌کرد با بستن درب و پنجره‌ها، صورت‌مسئله کاملاً پاک می‌شد؛ اما امروزه در زندگی آپارتمانی، مشکلات بسیار زیادی وجود دارد که فقط با گفتن چاردیواری اختیاری حل نمی‌شود. با ما همراه باشید تا برخی از نکات آپارتمان‌نشینی را باهم مرور کنیم:

 

آواز بخوانید

...

فلکه گاز یک نفر

تاکسی پیکان قدیمی

فلکه گاز یک نفر

استفاده از تاکسی هم مثل همه‌چیز آداب و قوانینی دارد که رعایت آن‌ها می‌تواند سفرتان را امن‌تر و راحت‌تر کند. این قوانین را شاید جایی خوانده یا شنیده باشید؛ اما یکسری قوانین نانوشته هم وجود دارد که اگر آن‌ها را بدانید، هم حرص‌وجوش کمتری می‌خورید و هم پوستتان چروک نمی‌شود. با ما همراه باشید تا برخی از این نکات مهم آموزشی را باهم مرور کنیم:

پنبه فرو کنید 

...

اتاق رییس با فیلتر‌شکن

تصویر متن طنز اتاق رئیس با فیلتر شکن در روزنامه قانون

این روزا فیلم گزارشی از صداوسیما بین مردم ردوبدل میشه. فیلمی که همه مردم از دسترسی به شبکه‌های اجتماعی گله میکنن و از فیلتر شدن خوشحالن. ما هم از همین تریبون اعلام می‌کنیم همون مواضع مردمِ موجود در صداوسیما رو با شدت بیشتری داریم. 

شیلنگ استراتژیک شغلی

http://www.ghanoondaily.ir/fa/search/?keyword=مرتضی%20کاظمی

یک قرار بسیار مهم و تاثیرگذار در آینده شغلی برایتان پیش آمده است. قراری که در نتیجه ماه‌ها تلاش شبانه‌روزی و صرف هزینه در کافه‌ها و رستوران‌ها و خرید بسته‌های متعدد اینترنت توسط یکی از دوستان اجتماعی‌تان مهیا شده است و آن دوست اجتماعی‌تان به لطایف‌الحیل از آن یکی دوست اجتماعی‌اش خواسته است که این فرصت بدیع را در اختیار شما قرار دهند! بالاخره با شب زنده‌داری‌های متعدد به مقصود خود می‌رسید. در سالن انتظار، پشت در اتاق رییس و روبه‌روی منشی نشسته‌اید.